MEDARBEJDERE I HADERSLEV ERHVERVSRÅD

Læs mere om den enkelte medarbejder HER.

Gert Helenius
Gert Helenius

Gert Helenius

Erhvervsdirektør

+45 5170 2050

gert@her.dk

Jan Hyldal
Jan Hyldal

Jan Hyldal

Udviklingskonsulent

+45 5151 0750

jan@her.dk

Lene Bræraa
Lene Bræraa

Lene Bræraa

Udviklingskonsulent

+45 5120 0260

lene@her.dk

Eva Vindbæk Tost
Eva Vindbæk Tost

Eva Vindbæk Tost

Marketingkoordinator, startHER

+45 2097 0221

eva@her.dk

Jasna Subasic
PÅ BARSEL
Jasna Subasic <br> PÅ BARSEL

Jasna Subasic
PÅ BARSEL

Marketingkoordinator

Per Gregersen
Per Gregersen

Per Gregersen

Intern sælger

+45 5151 0450

per@her.dk

Morten Riis
Morten Riis

Morten Riis

Programleder, startHER

+45 2162 6452

morten@her.dk

Birgitte Hjort Jaritz
Birgitte  Hjort Jaritz

Birgitte Hjort Jaritz

Projektleder, ACTURE PARK

+45 5125 7076

birgitte@her.dk

Dea Sievertsen
Dea Sievertsen

Dea Sievertsen

Marketing- og eventkoordinator
ACTURE PARK

+45 2154 1972

dea@her.dk

Lise Bennedsen
Lise Bennedsen

Lise Bennedsen

Marketingmedarbejder

marketing@her.dk

Jesper Karlo Søndergaard
Jesper Karlo Søndergaard

Jesper Karlo Søndergaard

Marketingmedarbejder

marketing@her.dk