MEDARBEJDERE I HADERSLEV ERHVERVSRÅD

Gert Helenius,
Erhvervsdirektør
Gert Helenius, <br> Erhvervsdirektør

Gert Helenius,
Erhvervsdirektør

+45 5170 2050

gert@her.dk

Jan Hyldal,
Udviklingskonsulent, HER
Jan Hyldal, <br> Udviklingskonsulent, HER

Jan Hyldal,
Udviklingskonsulent, HER

+45 5151 0750

jan@her.dk

Lene Bræraa,
Udviklingskonsulent, HER
Lene Bræraa,<br> Udviklingskonsulent, HER

Lene Bræraa,
Udviklingskonsulent, HER

+45 5120 0260

lene@her.dk

Per Gregersen,
Udviklings- og salgkoordinator, HER
Per Gregersen, <br> Udviklings- og salgkoordinator, HER

Per Gregersen,
Udviklings- og salgkoordinator, HER

+45 5151 0450

per@her.dk

Lotte Poulsen Bregnsholm,
Marketingkoordinator,
HER
Lotte Poulsen Bregnsholm, <br> Marketingkoordinator,<br> HER

Lotte Poulsen Bregnsholm,
Marketingkoordinator,
HER

+45 6127 0315

lotte@her.dk

Mette Juul Nielsen,
Event- og medlemskoordinator,
HER
Mette Juul Nielsen, <br> Event- og medlemskoordinator, <br> HER

Mette Juul Nielsen,
Event- og medlemskoordinator,
HER

+45 6133 6174

mette@her.dk

Gry Klok Thomsen,
Turisme- og handelskonsulent,
HER
Gry Klok Thomsen, <br> Turisme- og handelskonsulent, <br> HER

Gry Klok Thomsen,
Turisme- og handelskonsulent,
HER

+45 9393 0332

gry@her.dk

Zandra W. Andersen,
Turisme medhjælper,
Visit Haderslev
Zandra W. Andersen, <br> Turisme medhjælper, <br> Visit Haderslev

Zandra W. Andersen,
Turisme medhjælper,
Visit Haderslev

zandra@her.dk

Jasna Hasicic,
Marketingkoordinator,
ACTURE PARK
Jasna Hasicic, <br> Marketingkoordinator, <br> ACTURE PARK

Jasna Hasicic,
Marketingkoordinator,
ACTURE PARK

+45 5119 9819

jasna@her.dk

Lis Christensen,
Turismekoordinator,
Visit Haderslev
Lis Christensen, <br> Turismekoordinator, <br> Visit Haderslev

Lis Christensen,
Turismekoordinator,
Visit Haderslev

+45 2129 7628

lis@her.dk

Susanne Knudsen,
Turistmedarbejder,
Visit Haderslev
Susanne Knudsen, <br> Turistmedarbejder, <br> Visit Haderslev

Susanne Knudsen,
Turistmedarbejder,
Visit Haderslev

+45 5151 5485

susanne@her.dk

Christian Schulz,
Koordinator, Haderslev Butikker
Christian Schulz, <br> Koordinator, Haderslev Butikker

Christian Schulz,
Koordinator, Haderslev Butikker

+45 3031 5827

christian@her.dk