MEDARBEJDERE I HADERSLEV ERHVERVSRÅD

Gert Helenius,
Erhvervsdirektør
Gert Helenius, <br> Erhvervsdirektør

Gert Helenius,
Erhvervsdirektør

+45 5170 2050

gert@her.dk

Jan Hyldal,
Udviklingskonsulent, HER
Jan Hyldal, <br> Udviklingskonsulent, HER

Jan Hyldal,
Udviklingskonsulent, HER

+45 5151 0750

jan@her.dk

Lene Bræraa,
Udviklingskonsulent, HER
Lene Bræraa,<br> Udviklingskonsulent, HER

Lene Bræraa,
Udviklingskonsulent, HER

+45 5120 0260

lene@her.dk

Per Gregersen,
Udviklings- og salgskoordinator, HER
Per Gregersen, <br> Udviklings- og salgskoordinator, HER

Per Gregersen,
Udviklings- og salgskoordinator, HER

+45 5151 0450

per@her.dk

Lotte Poulsen Bregnsholm,
Grafiker & marketingkoordinator,
HER
Lotte Poulsen Bregnsholm, <br> Grafiker & marketingkoordinator,<br> HER

Lotte Poulsen Bregnsholm,
Grafiker & marketingkoordinator,
HER

+45 6127 0315

lotte@her.dk

Mette Juul Nielsen,
Event- og medlemskoordinator,
HER
Mette Juul Nielsen, <br> Event- og medlemskoordinator, <br> HER

Mette Juul Nielsen,
Event- og medlemskoordinator,
HER

+45 6133 6174

mette@her.dk

Gry Klok Thomsen,
Turisme- og handelskonsulent, teamleder, HER
Gry Klok Thomsen, <br> Turisme- og handelskonsulent, teamleder, HER

Gry Klok Thomsen,
Turisme- og handelskonsulent, teamleder, HER

+45 9393 0332

gry@her.dk

Katrine Højgaard,
Kommunikations- og marketingmedarbejder, HER
Katrine Højgaard, <br> Kommunikations- og marketingmedarbejder, HER

Katrine Højgaard,
Kommunikations- og marketingmedarbejder, HER

+45 5151 8829

katrine@her.dk

Jasna Hasicic,
Marketing- og teamkoordinator,
ACTURE PARK
Jasna Hasicic, <br> Marketing- og teamkoordinator, <br> ACTURE PARK

Jasna Hasicic,
Marketing- og teamkoordinator,
ACTURE PARK

+45 5119 9819

jasna@her.dk

Lis Christensen,
Turismekoordinator,
Visit Haderslev
Lis Christensen, <br> Turismekoordinator, <br> Visit Haderslev

Lis Christensen,
Turismekoordinator,
Visit Haderslev

+45 2129 7628

lis@her.dk

Susanne Knudsen,
Turistmedarbejder,
Visit Haderslev
Susanne Knudsen, <br> Turistmedarbejder, <br> Visit Haderslev

Susanne Knudsen,
Turistmedarbejder,
Visit Haderslev

+45 5151 5485

susanne@her.dk

Christian Schulz,
Handelskoordinator, Haderslev Butikker
Christian Schulz, <br> Handelskoordinator, Haderslev Butikker

Christian Schulz,
Handelskoordinator, Haderslev Butikker

+45 3031 5827

christian@her.dk

Frank Truelsen,
Grafiker og marketingkoordinator, HER
Frank Truelsen, <br> Grafiker og marketingkoordinator, HER

Frank Truelsen,
Grafiker og marketingkoordinator, HER

+45 5141 1766

frank@her.dk

Yasmin Horstkamp,
Mediegrafiker praktikant, HER
Yasmin Horstkamp, <br> Mediegrafiker praktikant, HER

Yasmin Horstkamp,
Mediegrafiker praktikant, HER

yasmin@her.dk